Janković: Ponosni na našu Srbiju i našu Mionicu

Predsednik opštine Mionica Boban Janković čestitao je svim građanima Dan državnosti.

– Svim građanima čestitam Dan državnosti, praznik Sretenje u želji da budemo ujedinjeni u najvišem cilju, u očuvanju naše države. Danas se sa ponosom sećamo hrabrih podviga naših predaka koji su 1804. godine na čelu sa Karađorđem podigli srpski barjak slobode. Tada su se borili za Srbiju. I mi danas vodimo neke druge borbe, a pobede su  nove škole, novi putevi, bolji život,  nove šanse i prilike. Zahvaljujući podršci Republike Srbije i predanom radu, u Mionici uspeli smo da pokrenemo zamajac razvoja koji se ne može zaustaviti. Mionica više nije ista. Postala je bolje mesto za život koje se razvija iz dana u dan. Važno je da nastavimo da radimo i da budemo ponosni na našu Srbiju i našu Mionicu i da ne dozvolimo da nas dele, da ostanemo na putu zajedništva i pravih vrednosti – rekao je Janković i dodao da ove godine Mionicu čekaju važni projekti koji će poboljšati kvalitet života.

2 comments on “Janković: Ponosni na našu Srbiju i našu Mionicu

  1. Dragan

    bravo za saopstenje. nas boban je mnogo uradio za srbiju i pre politike jer se borio protiv stranaca i njihovih kola u grckoj

    Reply
    1. Ključ

      Sad si sve rekao Dragane za ovog autorlemtričar sa kuplje om diplomom informatičaka koji nezna ni kompjuter da upali. A za Grčku zastareli da ga krivično gone a nauči8 je sad da šamara budžet …..

      Reply

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.