Dana 10.02.2025. godine JKP “Vodovod Valjevo” započinje radove na rekonstrukciji vodovodne mreže u ulici Suvoborskoj, i to od ulice Vardarske do Kolubarske ulice.
Zbog pomenutih radova dolaziće povremeno do prekida vodosnabdevanja u napred navedenim ulicama o čemu će potrošači biti blagovremeno obavešteni.
JKP “Vodovod Valjevo” se unapred zahvaljuje građanima na strpljenju i razumevanju.
Samo radite ljudi i ne obazirite se na gluposti. Ne znam sta je ko mislio da ce cela ulica samo da se spusti sa helikopterima sa Marsa ili sta vec i mora da traje ovo je ozbiljan posao i velika ulica bice mi milo kad se zavrsi.
Jedva čekam da se uradi, biće to velika stvar za Valjevo. Imam tamo zemljaka u toj ulici i baš mi i zbog njega, lično, milo.
Kako ce sjajna ulica biti kad se zavrsi. Ja to znam i postujem scaki napredak, zato i cutim, jer mi ne smetaju radovi, jer ih mora biti kad se nesto radi.